Firmamız, hizmet kalitesi kapsamında; gün içerisinde daha fazla müşteriye ulaşmak, daha fazla kişinin işlemlerini çözebilmek ve faydalı olabilmek ana amaçlarımız arasındadır. Bu amaçları gerçekleştirebilmek adına çağrı merkezimiz üzerinden almış olduğumuz siparişler sonrasında en hızlı şekilde kurye personellerimizi adresinize yönlendirerek gönderilerinizi kayıtlı ve onaylı bir şekilde teslim alıyoruz. Daha sonrasında hızlı ve güvenli bir şekilde aynı zamanda ekonomik fiyatlarla Beylikdüzü kurye hizmetleri sayesinde gönderilerinizi talep ettiğiniz adrese ulaştırarak kayıtlı ve onaylı bir şekilde teslim ediyoruz. Tüm bu döngü içerisinde dikkat edilen her nokta beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet alabilmeniz için özenle gerçekleştirilmektedir. Yüksek bir memnuniyet sağlamak için firmamızı tercih ederek kurye hizmeti alabilirsiniz.

Beylikdüzü Motor Kurye Neden Geceleri De Çalışır?

Kurye hizmetleri gün içerisinde bireysel veya kurumsal müşteriler tarafından yapılan başvurulara uygun bir şekilde farklı yöntemlerle sunulan ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayan hizmetlerdir. Bu kadar faydalı bir hizmetin sadece gün içerisinde mesai saatleri dahilinde sunulması birçok müşterinin acil işlerini ve diğer gönderilerini akşam saatlerinden sabah saatlerine kadar olan bölümde yapamaması anlamına gelmektedir. Bu nedenle firmamız, müşterilerimizin 24 saat boyunca hizmet alabilmesi için gece kurye yöntemlerini geliştirmiştir. Bu yöntem sayesinde Beylikdüzü moto kurye işlemleri mesai saatleri sonrasına vardiyalı çalışan personellerimiz sayesinde 24 saat sunulmaktadır. Bu hizmeti talep eden müşterilerimiz genellikle faaliyetlerini gün boyu sürdüren ve 24 saat hizmet veren işletmeler olmaktadır.

Beylikdüzü Motor Kurye Cebinizi Düşünür

Firmamız, uzun yıllardan bu yana sunmuş olduğu kurye hizmetleri kapsamında her zaman hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en uygun fiyatlarla hizmet sunmayı hedeflemiştir. Bu kapsamda Beylikdüzü motor kurye hizmetleri en uygun fiyatlarla sunulurken hizmet yöntemleri arasında bulunan; express, gece, ilaç, acil, normal, gidiş-dönüş ve VIP kurye gibi tüm hizmetler için aynı şekilde fiyat politikası uygulanırken ödeme noktasında da birçok avantaj sunulmaktadır. Firmamız kurye hizmetlerinde işletmeler için özel olarak abonelik sistemi ve kurye kiralama gibi yöntemler ile hizmet verebilmektedir.